top of page
Paragraf Yazımı Atölyesi Kayıt Formu (3. sınıf - 4. sınıf)

Merhaba Genç Yazar Adayı,


Akademik ve yaratıcı yazılar yazmak için ilk adım olan doğru paragraf yazımı atölyemize duyduğunuz
ilgiden dolayı teşekkür ederiz.


Atölyemizi 14-15 Mayıs 2021 tarihlerinde (iki gün), 16:00 -18:00 saatleri arası Google-Meet üzerinden gerçekleştireceğiz.


Bu atölyede "Bir konu cümlesi nasıl yazılır?", "Konu ve ana fikir nasıl belirlenir?", "Destek cümleleri ve
gerektiğinde ayrıntı cümleleri neye göre ve nasıl yazılır?", "Sonuç cümlesi nasıl kurgulanır?" sorularını
uygulamalı bir şekilde yanıtlayacağız ve uygulama sırasında çok eğleneceğiz çünkü müzik bize eşlik edecek. Bu nedenle bu atölyeye müzikli paragraf yazma atölyesi de diyebiliriz. 

 

Bu atölye, size okurken bir paragrafın konusunu, ana fikrini ve ayrıntılarını hemencecik anlamanıza yardımcı olacak! Dört saat olan atölyemizin ücreti ise 250₺. Ekran önüne tüm aile geçebilir ve belki de aile romanınızı yazmak için ilk adımı atmak da isteyebilirsiniz. Paragraf atölyemize katılan herkese "Koca Ayak Mut: Paragraf Ustası" kitabı hediyedir, atölyemizin ardından kargolanacaktır. 

 

Atölyede kullanacağımız malzemelere gelince: bolca kâğıt, renkli kalemler ve dikkat kesilmiş kulaklarla iyi gören gözler yeterli olacaktır.

 

Atölyeye katılmak için aşağıdaki formu doldurarak ödeme yapmanız yeterli. Biz atölye saatinden önce e-postanıza atölyenin Google-Meet linkini göndereceğiz ve bu hafta bitmeden sizi paragraf ustası yapacağız.

 

Atölyede görüşmek dileğiyle!

 

Sevgiler,
Prof. Meltem Erinçmen Kânoğlu

Kayıt Formu

 

Bir öge seçin (₺)

Kaydınız için Teşekkürler!

Kontenjan dolmuştur.

bottom of page