top of page

"Dijital çağa ayak uyduran
öğretmenler
."

MEB onaylı sertifika programlarımızla günümüzün en önemli sorunlarıyla ilgili becerileri ve farkındalığı öğrencilerinize kazandırmaya hazır olun.

Untitled design (63).png

Kalıcı kazanımlar.

Untitled design (62).png

Eğlenceli bir öğrenim.

okuan adam.png

Güvenebileceğiniz kitaplar.

Hızla değişen dünyamızda, çocuklarınızın mutlu ve başarılı olabilmeleri için zamanın gerektirdiği becerileri kazanmaları gerekiyor. Bu yüzden çocuk kitapları büyük önem taşıyor.

Maalesef ki, çocuklarımızın çok büyük bir kısmı bu becerileri kazanamıyorlar ve bunun da hayat boyu devam eden sonuçları oluyor...

Untitled design (49).jpg

DEPRESYON & ENDİŞE

Untitled design (50).jpg

FİZİKSEL SAĞLIKSIZLIK

Untitled design (51).jpg

SOSYAL SORUNLAR

ve daha fazlası...

Kitaplarımız ile çocuğunuza günümüzde ihtiyacı olan becerileri kalıcı bir şekilde kazandırın, ve ona mutlu ve başarılı olabileceği bir gelecek sağlamaya bir adım daha yaklaşın.

Bu becerileri çocuklarımıza kazandıran kitapları nasıl yaratıyoruz?

10371565_1578635239087727_21202720876701

1) TESPİT

Okullarda öğrenciler, öğretmenler ve velilerle iletişimde kalarak ele alınmayı gerektiren sorunları tespit ediyoruz. 

DSC_2803.JPG

2) TEORİ

Prof. Dr. Meltem Erinçmen Kanoğlu tarafından yaratılan yaratım kültürümüz doğrultusunda gözlemlenen sorunları çözümleyen kitapları yaratıyoruz. 

10985873_1584917665126151_70777642565538

3) UYGULAMA

Kitaplarımızın içeriklerinin daha iyi öğrenilmesi için okullarda etkinlikler düzenliyoruz. Bu sayede kitaplarımızın verimliliğini de gözlemlemiş oluyoruz. 

Çocuğunuzu kitaplarımızla hemen tanıştırın! 

Add a subheading.jpg

1

İstediğiniz kitapları seçin. 

2.jpg

2

Ödemeyi yapın ve kitapları size ulaştıralım. 

3779695.jpg

3

Çocuğunuzla tadını çıkartın!

Çocuklarınız için doğru kitaplar arama sürecinin ne kadar stresli olabileceğini anlıyoruz.

Okullarda öğretmenler, öğrenciler ve velilerle her zaman iletişim halindeyiz.

Kitaplarımızın hepsi yoğun bir araştırma sürecinin sonucudur, ve sürekli olarak farklı sorunları çözümleyen yeni kitaplar yaratıyoruz.

Bu nedenle kitaplarımız tercih ediliyor. 

Kitaplarımızın okutulduğu okullardan bazıları:

Marmara Koleji · TED Adana · İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları · MEF Kolejleri · Uğur Koleji · Işık Okulları  · Fenerbahçe Koleji · Çevre Koleji · Gökyüzü Koleji · Beykent Eğitim Kurumları · Tarsus Amerikan Koleji · Eyüboğlu Koleji · ENKA Okulları · Mersin ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları · Başkent Koleji · Çağ Koleji · Anakent Koleji · Yönder Koleji · Tercih Koleji · Bil Koleji · Kardelen Okulları

Kitaplarımızdan örnekler:

gorsel_2_tumburlup_websitesi.png

Tumburluplar

g%C3%BCne%C5%9F%20gezegeni%20set_edited.

Güneş Gezegeni

badem%20mervidene%20kar%C5%9F%C4%B1_edit

Badem Merdivene Karşı

Kitaplarımızla çocuğunuzu geleceğe hazırlayın.

Çikolata Yayınevi olarak çocuğunuzun geleceğe donanımlı hazırlanmasını sağlamayı amaçlayan mükemmel ve akılcı ebeveynler olmak istediğinizin farkındayız. Bu nedenle kitaplarımızı çocuklarınızın doğru ve etkin bilgiye hızlı ve eğlenceli bir şekilde ulaşabilecekleri,  günümüzde ve yaşam şartlarının pratiklerinde karşılaşılan sorunların çözümlerini bulabilecekleri içerikler doğrultusunda hazırlıyoruz. Bugüne dek böyle etkin ve verimli içeriğe ulaşmanın bir haritasıyla karşılaşmak mümkün olmadığından çocuğunuz için aradığınız yeterli ve tesirli bilgiye ulaşmakta zorlanmış olabilirsiniz. Bu durumun size sürekli bir sıkıntı kaynağına dönüşmüş olabileceğinin farkındayız.

 

İşte tam da bu nedenle çocuğunuza onun yaşadığı dünyayı anlamlandırmasına yardımcı olacak, mantıksal, analitik, görsel ve ilişkisel düşünme yetisini kazandıracak, dikkat ve algısını geliştirecek, kendisi, içinde var olduğu toplum, topluluklar ve kültürler arası ortamlarla etkili iletişim kurmayı öğrenmesini sağlayacak, ve dolayısıyla içerisinde var olan her bilginin hayatta uygulanabilir olduğu kitaplar hazırlıyoruz.

 

Çocuğunuz için aradığınız içerikleri bilim insanlarının alanlarındaki yetkinliklerine başvurularak, etik ve ahlak değerleri açısından dikkatle süzgeçten geçirilerek, sorunlara en akılcı ve pratik çözümler sunularak hazırlanan kitaplarımızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu içeriklere erişebilmek için atmanız gereken sadece üç adım var: 1) "Doğru Kitabı Bulun" tuşuna basarak ihtiyacınız olan kitabı kolaylıkla bulun. Eğer istediğiniz soruna hitap eden bir kitap bulamadıysanız bize abone olarak bizi takipte kalın, çünkü sürekli olarak yeni kitaplar yaratıyoruz!; 2)Güvenli ödeme sistemimizle ödemeyi yapın ve kitabı size ulaştıralım; 3)Çocuğunuzla kitabın tadını çıkartın! Sıraladığımız bu üç basit adımı atarak, şu ana kadar sahip olmadığınız etkin çocuk kitaplarına nasıl ulaşılır haritasını etkili bir şekilde kullanabilir, istediğiniz nitelikteki kitaplarımıza sahip olabilir ve böylece çocuklarınızın, onlar geleceğe hazırlanırken, insani değerleri içselleştirmiş, üretken ve yetkin birer birey olmalarında yol gösterecek kitaplarla tanışmalarını sağlayabilirsiniz.

Untitled%20design%20(38)_edited.jpg
E-bültenimize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz!

Çocuklarınızı kitaplarımızla bugün tanıştırın!

bottom of page